E.A. Borgerschool

Waar vindt u onze school ?

De E.A. Borgerschool is onderdeel van de Brede School Joure Zuid. Naast onze school vindt u ook de Twa Fjilden, (openbare basisschool), It Toanhûs (centrum voor de kunsten) en Skik (kinderopvang) onder hetzelfde dak. Meer informatie vindt u op http://www.bredeschooljourezuid.nl

bsjz

 

 

Bezoekadres:

E. A. Borgerschool

Koningin Julianalaan 3

8501HL Joure

Tel: 0513- 414282

Ingang 1:  Koningin Julianalaan 3.

Ingang 2:  Achter de witte appartementencomplexen Ter Huivra vanuit richting rotonde Joure.

Bezoekers van de Dr. E.A. Borgerschool kunnen het beste ingang nr. 2 nemen omdat onze school aan deze zijde van het gebouw gevestigd is. Aan beide zijden is voldoende parkeerplek.Tijdens schooluren mag er niet op het schoolterrein geparkeerd worden.

Pagina delen: